Warszawscy SOKiści odzyskali skradziony telefon i ujęli złodzieja

Funkcjonariusze Posterunku Straży Ochrony Kolei w Warszawa Odolany ujęli 34-latka, który stał za kradzieżą telefonu. Sprawca wykorzystując chwilę nieuwagi, ukradł pracownicy Caritas telefon komórkowy, a następnie chciał go spieniężyć. Kobieta będąca świadkiem zajścia natychmiast powiadomiła funkcjonariuszy SOK pełniących służbę na terenie dworca kolejowego w Piasecznie, a ci kilka minut później mieli w swoich rękach nie tylko skradzionego smartfona, ale również sprawcę przestępstwa.
Autor tekstu
Straż Ochrony Kolei
Data dodania
26 czerwca 2024
Drukuj
Pobierz
Warszawscy SOKiści odzyskali skradziony telefon i ujęli złodzieja

Podczas służby patrolowej na terenie stacji kolejowej Piaseczno do patrolu Straży Ochrony Kolei zgłosiła się pewna kobieta, która poinformowała, że na terenie dworca znajduje się mężczyzna który próbował sprzedać jej telefon komórkowy marki Xiaomi Redmi. Mężczyzna ukradł go pracownicy Caritasu.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze z Posterunku Straży Ochrony Kolei Warszawa Odolany ujęli sprawcę tej kradzieży. Sokiści odzyskali również skradzioną komórkę. 34-latek został przekazany policjantom Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X