Wakacyjny pociąg RMF FM pod nadzorem SOK

W te wakacje wszystkie drogi kolejowe prowadziły do Małopolski. Mieszkańcy całej Polski mogli wybrać się w niezapomnianą podróż wakacyjnym pociągiem RMF FM, który wyruszył w trasę ze stacji Wrocław Główny do stacji Tarnów. A wszystko to w ramach kampanii ,,Daj się ugościć. Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę’’. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
31 lipca 2023
Drukuj
Pobierz
Wakacyjny pociąg RMF FM pod nadzorem SOK

W sobotę, 29 lipca br. na tory wjechał wakacyjny pociąg RMF FM relacji Wrocław Główny – Tarnów w ramach kampanii ,,Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę’’. Na składzie pociągu PKP Intercity można było spotkać gwiazdy polskiej muzyki, sportowców i dziennikarzy RMF FM. W czasie jazdy  gwiazdy muzyczne takie jak Natalia Nykiel, Sara Chmiel, Gromee czy Red Lips, zapewnili podróżnym niesamowity występ, którego nie zapomną przez długi czas.

W związku z przejazdem wakacyjnego pociągu funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei prowadzili działania prewencyjne na peronach stacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Brzesku i Tarnowie. Podczas przejazdu oraz postoju pociągu czuwali nad bezpieczeństwem uczestników wakacyjnej imprezy.

Organizatorem przejazdu wakacyjnego pociągu kampanii ,,Daj się ugościć!’’ w ramach projektu ,,Małopolska – cel podróży’’ wraz z RMF FM jest Małopolska Organizacja Turystyczna, działająca w partnerstwie z Województwem Małopolskim oraz Miastem Kraków.

Foto: Przemysław Szkatuła

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X