Straż Ochrony Kolei zaprasza na targi POLSECURE 2024

W dniach od 23 do 25 kwietnia 2024 roku Straż Ochrony Kolei po raz pierwszy w historii weźmie udział III Międzynarodowych Targach POLSECURE w roli wystawcy. Udział w prestiżowym wydarzeniu dedykowanym służbom odpowiedzialnym za szeroko rozumiane bezpieczeństwo publiczne będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wszystkim zgromadzonym gościom targów nowoczesnej, wyspecjalizowanej, umundurowanej i uzbrojonej formacji działającej na obszarze kolejowym.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
23 lutego 2024
Drukuj
Pobierz
Straż Ochrony Kolei zaprasza na targi POLSECURE 2024

Targi POLSECURE 2024 będą doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszego sprzętu wykorzystywanego przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei w codziennej służbie, ale także do wymiany doświadczeń z innymi służbami, spotkania z wystawcami i poznania najnowszych technologii, które z powodzeniem są lub będą wykorzystywane w skutecznej ochronie zdrowia i życia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym, dworcach i w pociągach.

Na stanowisku wystawienniczym SOK zaprezentowana będzie m.in. broń maszynowa CZ Scorpion Evo 3 S1 czy pistolet CZ produkowanych przez zakłady Česká Zbrojovka, a także specjalistyczny, świeżo zmodernizowany pojazd służbowy Mobilne Centrum Monitoringu (MCM) naszpikowany kamerami. Ponadto odwiedzający zobaczyć będą mogli samochód terenowy Land Rover Defender oraz pełny inwentarz pobierany do służby przez funkcjonariusza. Na targach nie zabraknie również stoiska informacyjno-promocyjnego oraz prezentacji mundurów Straży Ochrony Kolei. Jesteśmy przekonani, że atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X