Sprawca zniszczenia rolety został ujęty przez patrol SOK

Za chuligański wybryk odpowie 38-letni mieszkaniec Suwałk, który późnym wieczorem zniszczył roletę w okienku kasy biletowej na poczekalni dworca kolejowego w Białymstoku. Dewastację mienia przerwali mu funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej w Białymstoku.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
20 lipca 2023
Drukuj
Pobierz
Sprawca zniszczenia rolety został ujęty przez patrol SOK

W środę około godziny 21:30 funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Białymstoku dostali zgłoszenie od pracownika ochrony dworca, że awanturujący się mężczyzna dewastuje roletę w okienku kasy biletowej na poczekalni dworca kolejowego.

Skierowany patrol SOK potwierdzili zgłoszenie i ustalił, że sprawca uszkodził roletę poprzez uderzanie w nią i wyrywanie. Funkcjonariusze ujęli awanturującego się mężczyznę. Sprawcą dewastacji mienia kolejowego okazał się 38-letni mieszkaniec Suwałk.

Ujęty z miejsca interwencji trafił w ręce policyjnego patrolu. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi Komisariat III Policji w Białymstoku. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.  

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X