Radomscy funkcjonariusze SOK uratowali przed wychłodzeniem bezdomnego mężczyznę

Dzisiejszej nocy funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z radomskiego posterunku interweniowali wobec bezdomnego mężczyzny, który spał na peronowej ławce. Z uwagi na bardzo niską temperaturę, 40-latek znajdował się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Dzięki pomocy mundurowych wyziębiony bezdomny szybko trafił pod opiekę lekarzy.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
16 stycznia 2024
Drukuj
Pobierz
Radomscy funkcjonariusze SOK uratowali przed wychłodzeniem bezdomnego mężczyznę

Dzisiaj około drugiej w nocy, kiedy na zewnątrz był kilkunastostopniowy mróz, funkcjonariusze z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Radomiu podczas patrolowania stacji kolejowej Warka, zauważyli leżącego na ławce peronowej mężczyznę. Był bardzo zziębnięty i wymagał fachowej pomocy lekarskiej.

Funkcjonariusze SOK z uwagi na bardzo niską temperaturę oraz realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny natychmiast udzielili mu niezbędnej pomocy i wezwali karetkę pogotowia. 40-latek bez stałego miejsca zamieszkania został przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona dalsza pomoc. Dzięki szybkiej reakcji i sprawnym działaniom funkcjonariuszy SOK jego zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X