Przemyscy funkcjonariusze GOI SOK ujęli sprawcę rozboju

W minioną niedzielę funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu ujęli 26-letniego sprawcę pobicia, który zaatakował mężczyznę w rejonie przemyskiego dworca kolejowego. Napastnik bił pięściami i kopał swoją ofiarę, a następnie ukradł telefon komórkowy. Poszkodowany 43-latek odmówił pomocy przedmedycznej.
Text author
insp. Piotr Żłobicki
Date added
30 kwietnia 2024
Print
Download
Przemyscy funkcjonariusze GOI SOK ujęli sprawcę rozboju

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych w rejonie wejścia do budynku przemyskiego dworca PKP od strony ulicy Plac Legionów. Nieznany sprawca zaatakował mężczyznę, bił go pięściami i kopał kolanem po głowie, a następnie ukradł jego telefon. Całe zajście zauważyli funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z grupy operacyjno-interwencyjnej, którzy prowadzili na terenie stacji Przemyśl Główny działania przewciwkradzieżowe

Mundurowi podjęli natychmiastową interwencję i ujęli na gorącym uczynku 26-letniego sprawcę rozboju. Poszkodowany 43-latek odmówił udzielenia pomocy przedmedycznej. Sprawca przekazany został policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Jego dalszym losem zapewne zajmie się Sąd.

Share on Facebook
Share on X