Powalone drzewo przygniotło jadący samochód, z pomocą kierowcy nadjechali funkcjonariusze SOK

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Byczki w powiecie skierniewickim podczas gwałtownej burzy. Na przejeżdżający drogą wojewódzką nr 750 samochód osobowy marki Seat Leon, runęło powalone przez wiatr drzewo. O sporym szczęściu może mówić kierowca podróżujący tą chętnie uczęszczaną drogą. Drzewo spadło na całą szerokość drogi. Na szczęcie kierującej autem nic się nie stało. Z pomocą nadjechali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Skierniewicach, którzy pomogli kobiecie wydostać się z pojazdu, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali służby ratunkowe.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
12 lipca 2023
Drukuj
Pobierz
Powalone drzewo przygniotło jadący samochód, z pomocą kierowcy nadjechali funkcjonariusze SOK

Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 19:20 na drodze wojewódzkiej nr 750 w gminie Godzianów. Funkcjonariusze z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Skierniewicach podczas dojazdu do stacji kolejowej w Rogowie zauważyli samochód osobowy marki Seat Leon, który był przygnieciony przez powalone drzewo.

Funkcjonariusze SOK zatrzymali się by sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że w aucie znajduje się kobieta, która kierowała tym pojazdem. Mundurowi pomogli jej wydostać się z pojazdu. Kierującej nic poważnego się nie stało, nie widziała potrzeby udzielania jej pomocy medycznej.

29-latka tłumaczyła funkcjonariuszom SOK, że w wyniku burzy doszło do załamania pogody i wystąpiły nagłe podmuchy wiatru, które powaliły drzewo tuż przed jej samochodem. Nie spowodowało to dużej szkody w pojeździe. Funkcjonariusze SOK zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali na miejsce służby ratunkowe i Policję.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X