Poszukiwany przez Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald wpadł w ręce mundurowych z SOK

Wczoraj koszalińscy funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli agresywnego 39-latka, który zakłócał ład i porządek publiczny na dworcu kolejowym w Koszalinie. Jak się później okazało mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, bowiem poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Poznaniu do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz najbliższe 100 dni spędzi w zakładzie karnym.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
23 listopada 2023
Drukuj
Pobierz
Poszukiwany przez Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald wpadł w ręce mundurowych z SOK

W środę, 22 listopada br. przed godziną 20:00 dyżurny koszalińskiego Posterunku Straży Ochrony Kolei otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury na dworcu kolejowym PKP Koszalin. Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze SOK zastali przy kasie biletowej agresywnego mężczyznę, który awanturował się, głośno krzyczał i używał słów wulgarnych w miejscu publicznym.

W wyniku przeprowadzonej interwencji wobec 39-latka zastosowane zostały środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i kajdanek. Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol z Komisariatu II Policji w Koszalinie.

Jak się później okazało ujęty mieszkaniec powiatu wałeckiego ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald do odbycia kary pozbawienia wolności. Zgodnie z nakazem doprowadzony zostanie przez funkcjonariuszy Policji do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 100 dni.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X