Podziękowania dla Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei

Komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Andrzej Jakubaszek skierował oficjalne podziękowania do Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei Jarosława Garstki za organizację V edycji Międzynarodowych Manewrów Taktyczno-Medycznych TAC MED RAILWAY EXERCISES.
Autor tekstu
st. insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
1 czerwca 2026
Drukuj
Pobierz
Podziękowania dla Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei

W wydarzeniu uczestniczyli funkcjonariusze Wydziału Zabezpieczenia Działań Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, którzy mieli możliwość współpracy z przedstawicielami innych służb, również z zagranicy. Manewry stanowiły cenną okazję do wymiany doświadczeń oraz doskonalenia umiejętności z zakresu taktyki i medycyny pola walki.

W skierowanym piśmie podkreślono wysoki poziom organizacyjny przedsięwzięcia, profesjonalizm oraz zaangażowanie funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei. Uczestnicy zgodnie ocenili ćwiczenia jako jedne z najlepszych tego typu, w jakich mieli okazję brać udział.

Komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej wyraził również uznanie dla wszystkich funkcjonariuszy zaangażowanych w przygotowanie i realizację manewrów oraz nadzieję na dalszą owocną współpracę pomiędzy formacjami.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X