Podziękowania dla Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei
W wydarzeniu uczestniczyli funkcjonariusze Wydziału Zabezpieczenia Działań Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, którzy mieli możliwość współpracy z przedstawicielami innych służb, również z zagranicy. Manewry stanowiły cenną okazję do wymiany doświadczeń oraz doskonalenia umiejętności z zakresu taktyki i medycyny pola walki.
W skierowanym piśmie podkreślono wysoki poziom organizacyjny przedsięwzięcia, profesjonalizm oraz zaangażowanie funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei. Uczestnicy zgodnie ocenili ćwiczenia jako jedne z najlepszych tego typu, w jakich mieli okazję brać udział.
Komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej wyraził również uznanie dla wszystkich funkcjonariuszy zaangażowanych w przygotowanie i realizację manewrów oraz nadzieję na dalszą owocną współpracę pomiędzy formacjami.