Pijany 47-latek awanturował się na dworcu w Toruniu

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei w Toruniu interweniowali wobec 47-latka, który awanturował się na jednym z toruńskich dworcu PKP. Pijany mężczyzna w miejscu publicznym używał słów wulgarnych oraz zaczepiał podróżnych. W chwili ujęcia miał 3 promile alkoholu w organizmie. Został przekazany Policji, a noc spędził w Izbie Wytrzeźwień.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
27 marca 2024
Drukuj
Pobierz
Pijany 47-latek awanturował się na dworcu w Toruniu

We wtorek, późnym wieczorem funkcjonariusze z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Toruniu patrolowali teren stacji PKP Toruń Główny, gdy ich uwagę zwrócił mężczyzna, który awanturował się w holu dworca kolejowego.

Mężczyzna w trakcie interwencji zachowywał się agresywnie i używał słów nieprzyzwoitych w stosunku do funkcjonariuszy SOK. 47-latek swoim głośnym i wulgarnym zachowaniem zakłócał porządek publiczny, a także spokój innym osobom oczekującym na pociąg.  Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu

Awanturnikiem okazał się mieszkaniec Aleksandrowa Kujawskiego. Badanie alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Został przekazany do dyspozycji policjantów z Komisariatu Toruń-Podgórz, a następnie przetransportowany do Izby Wytrzeźwień.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X