Nowa strona internetowa Straży Ochrony Kolei

Już wkrótce Komenda Główna SOK zaprezentuje internautom nową odsłonę strony Straży Ochrony Kolei, a w niej zupełnie nowy układ oraz nowoczesna szata graficzna. Aktualności i kronika wydarzeń z przeprowadzonych akcji i działań funkcjonariuszy SOK, ogłoszenia o naborze do służby czy galeria zdjęć – takie treści znajdują na nowej stronie internetowej. Odsłona witryny nastąpi już jutro i będzie dostępna pod adresem www.kgsok.pl.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
31 stycznia 2024
Drukuj
Pobierz
Nowa strona internetowa Straży Ochrony Kolei

Od 1 lutego 2024 roku Straż Ochrony Kolei rusza z nową stroną internetową. Intensywne przygotowania nowej strony trwały już od paru miesięcy. Jej zawartość została opracowana przez wydział ds. informatyki użytkowej i systemów ochrony, we współpracy z firmą zewnętrzną oraz komórką ds. wizerunku i komunikacji.

Nowa strona SOK w przejrzystej formie prezentuje m.in. informacje o wydarzeniach na obszarze kolejowym, aktualności, galerię zdjęć, czy filmy dotyczące działań funkcjonariuszy. Zupełną nowością jest interaktywna mapa z zasięgiem terytorialnym wszystkich komend regionalnych i posterunków.

Komenda Głowna Straży Ochrony Kolei zadbała o estetyczny wygląd strony, jej responsywność ( strona automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu) i potrzeby osób słabowidzących. Strona dostępna jest zarówno w języku polskim, jak i po angielsku.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X