Nietrzeźwy pasażer poszukiwany przez Policję

W dniu 7 lutego 2023 roku Posterunek Straży Ochrony Kolei w Dęblinie otrzymał informację z Lokalnego Centrum Sterowania w Dęblinie o nietrzeźwym oraz awanturującym się mężczyźnie w pociągu relacji Dęblin - Radom. Skierowani na miejsce funkcjonariusze SOK ujęli 31-letetniego pasażera, który zakłócał porządek publiczny w pociągu. Dodatkowo był poszukiwany przez Policję.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
8 lutego 2023
Drukuj
Pobierz
Nietrzeźwy pasażer poszukiwany przez Policję

We wtorek,  7 lutego br. dyżurny ruchu z Lokalnego Centrum Sterowania w Dęblinie powiadomił telefonicznie dyżurnego zmiany z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Dęblinie, że kierownik pociągu relacji Dęblin – Radom prosi o interwencję w stosunku do nietrzeźwego podróżnego, który swoim zachowaniem zakłóca porządek publiczny. Na miejsce niezwłocznie skierowano funkcjonariuszy z Posterunku SOK w Dęblinie.

Po przybyciu na peron nr 2 w stacji Dęblin funkcjonariusze SOK, zastali siedzącego grzecznie mężczyznę od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu, został wezwany do opuszczenia składu pociągu. W trakcie interwencji mężczyzna był bardzo spokojny.

Ze względu na silny stan upojenia alkoholowego mężczyzny na miejsce wezwano funkcjonariuszy Policji. Po sprawdzeniu danych osobowych w policyjnej bazie KSIP okazało się, że 31 letni mieszkaniec powiatu łukowskiego jest osobą poszukiwaną przez Policję. Ujętego mężczyznę przekazano funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Dęblinie, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X