Na widok funkcjonariuszy GOI SOK wyrzucił narkotyki

40-latka z marihuaną ujęli funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z grupy operacyjno-interwencyjnej w Kielcach. Mundurowi wypatrzyli mężczyznę, jak na peronie palił papierosa. Wpadł podczas legitymowania, gdy na widok patrolu GOI odrzucił woreczek z narkotykami. Teraz zajmie się nim sąd, grożą mu 3 lata więzienia.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
4 marca 2024
Drukuj
Pobierz
Na widok funkcjonariuszy GOI SOK wyrzucił narkotyki

Funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei  przemieszczając się pieszo na stacji kolejowej w Kielcach, zwrócili uwagę na mężczyznę palącego papierosa na jednym z peronów. Mundurowi postanowili wylegitymować sprawcę wykroczenia.

Kiedy funkcjonariusze podchodzili do 40-latka, ten wyrzucił z dłoni foliowy woreczek. Mundurowi szybko wyjaśnili powód takiego zachowania. Okazało się, że w woreczku był susz roślinny. Testy wykazały, że w woreczku było 10 gram marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnego radiowozu a stamtąd do Komendy Miejskie Policji w Kielcach. Został też ukarany MKK za popełnione wykroczenie przez funkcjonariuszy GOI SOK. 40-latek już usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz może mu grozić do 3 lat więzienia.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X