Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w martwym ciągu RAW: srebrny medal dla funkcjonariuszki SOK

W ubiegłą sobotę, 9 lipca 2022 roku we Wrocławiu odbyły się II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w martwym ciągu RAW, w których udział wzięła funkcjonariuszka Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej w Katowicach. Mundurowa wywalczyła srebrny medal w kategorii do 90 kg, podnosząc sztangę 135 kg.
Autor tekstu
Straż Ochrony Kolei
Data dodania
13 lipca 2022
Drukuj
Pobierz
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w martwym ciągu RAW: srebrny medal dla funkcjonariuszki SOK

Samodyscyplina, sprawność fizyczna i pasja – to właśnie te cechy, które pożądane są zarówno w sporcie, jak i w służbie. Doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości były II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w martwym ciągu RAW, w których wzięła udział funkcjonariuszka SOK Adriana Kozłowska z Komendy Regionalnej SOK w Katowicach. Reprezentantka Straży Ochrony Kolei podniosła sztangę o wadze 135 kg i tym samym wywalczyła srebrny medal w kategorii kobiet do 90 kg. 

***

Funkcjonariuszka SOK, Adriana Kozłowska, jako trójboistka startuje w ogólnopolskich turniejach już od 7 lat. W 2020 roku zdobyła trzecie miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski WPC w Trójboju Siłowym we Wrocławiu. Aktualnie nasza medalistka przygotowuje się do udziału w kolejnych zawodach – Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w trójboju siłowym RAW, które zaplanowane zostały na październik 2022 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X