Miał sądowy zakaz kierowania, a jechał skuterem

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji realizując zadania w ramach operacji „TOR” na terenie stacji kolejowej w Łasku zatrzymali do kontroli 71-latka kierującego skuterem. Okazało się, że mężczyzna zignorował sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz czeka go kolejna wizyta w sądzie.
Autor tekstu
st. insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
21 maja 2026
Drukuj
Pobierz
Miał sądowy zakaz kierowania, a jechał skuterem

We wtorek (19.05.2026 r.) funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku SOK w Zduńskiej Woli i Policji z Komendy Powiatowej w Łasku realizowali wspólnie zadania na obszarze kolejowym w ramach operacji „TOR”. W rejonie stacji Łask kilka minut po godz: 09:00 do kontroli zatrzymali kierującego skuterem. Po sprawdzeniu danych kierującego i pojazdu okazało się, że mężczyzna nie powinien jechać ponieważ ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz 71-latek trafi przed oblicze sądu, który zadecyduje o karze.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X