Kolumbijczyk przechowywał marihuanę w słoiku

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji w Gdańsku ujęli 21-letniego Kolumbijczyka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mundurowi znaleźli u niego słoik z marihuaną. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara 3 lat więzienia.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
21 grudnia 2023
Drukuj
Pobierz
Kolumbijczyk przechowywał marihuanę w słoiku

We wtorek, późnym wieczorem funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Gdańsku i Komisariatu II Policji Gdańsk Śródmieście patrolując teren gdańskiego dworca kolejowego, wyczuli charakterystyczny zapach marihuany, wydobywający się z toalety.

Mundurowi postanowili wejść do środka, gdzie zauważyli mężczyznę, który przepakowywał swój bagaż, a wśród niego słoik w którym znajdował się susz roślinny. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować i sprawdzić 21-letniego obywatela Kolumbii.

Zabezpieczony słoik z zieloną substancją został poddany policyjnemu badaniu. Okazało się, że są to narkotyki, ponad 20 gram marihuany. 21-latek już usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. Dalsze czynności prowadzi Policja.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X