IV miejsce naszych siatkarzy

Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
25 stycznia 2024
Drukuj
Pobierz
IV miejsce naszych siatkarzy

Zawody odbyły się w Iławie 24 stycznia. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z Komendy Regionalnej SOK w Iławie, Komendy Powiatowej Policji w Iławie, Komendy Powiatowej PSP w Iławie, Zakładu Karnego w Iławie, Służby Celno-Skarbowej w Iławie, Nadleśnictwa Iława i Susz oraz WOPR i samorządowcy. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Iławie oraz Starostwo Powiatowe w Iławie.

Mecze rozrywane były na hali sportowej „iławskiego mechanika” w Iławie. Najlepszymi siatkarzami zostali policjanci z Iławy. W meczu finałowym pokonali reprezentację Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. Miejsce trzecie wywalczyła drużyna Nadleśnictwa Iława. Reprezentacja Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Iławie uplasowała się tuż za podium.

Podczas turnieju nie mogło zabraknąć akcentu związanego ze zbliżającym się finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, stąd obecność Lidii Mitosz, dyrektor Iławskiego Centrum Kultury i szefowej sztabu WOŚP w Iławie, która przybyła ze sztabową puszką, do której zbierane były datki na WOŚP.

Foto. Powiat Iławski, Infoiława

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X