Funkcjonariusze SOK ujęli osobę poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności

To kolejny raz, kiedy dzięki skutecznym działaniom wrocławskich funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, osoba ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości, nie uniknie prawnych konsekwencji swoich czynów. Wczoraj mundurowi ujęli 25-letniego mężczyznę poszukiwanego celem odbycia kary pozbawienia wolności w jednostce penitencjarnej.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
28 września 2023
Drukuj
Pobierz
Funkcjonariusze SOK ujęli osobę poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności

Funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei we Wrocławiu podczas służby patrolowej w rejonie stacji kolejowej Wrocław Główny podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny, który w sposób natarczywy wyłudzał pieniądze od podróżnych. Sprawca wykroczenia nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów stwierdzających jego tożsamość, został więc doprowadzony do Komisariatu Kolejowego Policji we Wrocławiu.

W wyniku sprawdzania jego danych osobowych wyszło na jaw, że 25-letni mieszkaniec Brzegu poszukiwany jest przez Komendę Powiatową Policji w Brzegu, celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, jaki wydał Sąd Rejonowy w Oławie.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X