Funkcjonariusze SOK i Policji ujęli damskiego boksera

W dniu 21 stycznia 2023 roku funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji podczas prowadzonych wspólnie działań porządkowych na terenie stacji Świnoujście otrzymali zgłoszenie o pobiciu kobiety w toalecie dworca kolejowego. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych ujęto sprawcę pobicia. Poszkodowana z licznymi obrażeniami twarzy trafiła do szpitala. Za pobicie konkubiny mężczyźnie grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
23 stycznia 2023
Drukuj
Pobierz
Funkcjonariusze SOK i Policji ujęli damskiego boksera

W sobotę, 21 stycznia br. oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu powiadomił telefonicznie wspólny patrol funkcjonariuszy z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Świnoujściu i Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, który pełnił służbę na terenie stacji Świnoujście, że w toalecie dworca kolejowego została pobita kobieta. Po przybyciu na wskazane miejsce funkcjonariusze, natychmiast udzielili pomocy przedmedycznej kobiecie, która podała rysopis i kierunek ucieczki partnera, który ją pobił. Wskutek pobicia 51-letnia kobieta doznała licznych obrażeń twarzy. Wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.  

Mundurowi przeszukali teren stacji Świnoujście i ujęli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez pobitą kobietę. Ujęty 43-letni mieszkaniec Świnoujścia został przekazany do dyspozycji Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, gdzie trwają dalsze czynności w sprawie.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X