Funkcjonariusze SOK i Policji odnaleźli poszukiwanego 15-latka

W dniu 01.12.2022 roku do Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu trafiło zgłoszenie o osobie poszukiwanej przez Policję, która przebywa w pociągu relacji Wrocław – Przemyśl Główny. Skierowani na miejsce funkcjonariusze SOK i Policji odnaleźli zaginionego 15-latka.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
2 grudnia 2022
Drukuj
Pobierz
Funkcjonariusze SOK i Policji odnaleźli poszukiwanego 15-latka

W środę 1 grudnia br. komendant zmiany z Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu otrzymał informację telefoniczną od dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, że pociągiem relacji Wrocław – Przemyśl Główny podróżuje niepełnoletni obywatel Ukrainy, który jest osobą poszukiwaną przez Policję. Na miejsce niezwłocznie skierowano wspólny patrol funkcjonariuszy SOK z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu oraz z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Po błyskawicznym przybyciu na miejsce funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji zauważyli na peronie w stacji Przemyśl Główny nastolatka rysopisem przypominającego osobę poszukiwaną. Po podjęciu interwencji potwierdziło się, że 15-latek jest osobą poszukiwaną przez Komendę Powiatową Policji w Słubicach. 

Ujęta osoba nieletnia została przekazana funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, celem dalszego postępowania. 

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X