Funkcjonariusze GOI SOK udzielili pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z grupy operacyjno-interwencyjnej w Łodzi pomogli poszkodowanej w wypadku drogowym przy alei Cezarego Józefiaka. Sokiści będąc świadkami zdarzenia drogowego zatrzymali się, udzielili pierwszej pomocy oraz zabezpieczyli miejsce wypadku.
Autor tekstu
Straż Ochrony Kolei
Data dodania
28 czerwca 2024
Drukuj
Pobierz
Funkcjonariusze GOI SOK udzielili pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku drogowym

W środę funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei podczas dojazdu do stacji Łódź Olechów zauważyli wypadek drogowy. Przy alei Cezarego Józefiaka w Łodzi doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Trzy samochody osobowe marki Peugeot, BMW i Nissan zderzyły się. Pojazdy były bardzo mocno uszkodzone.

Mundurowi zatrzymali się, aby udzielić niezbędnej pomocy. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do oceny stanu osób poszkodowanych. Kierująca samochodem marki Nissan miała problem z wyjściem z pojazdu. 28-latka uskarżała się na ból w klatce piersiowej, okolicy piszczela i stawu skokowego prawej nogi oraz miała problem z oddychaniem.

Sokiści natychmiast udzielili kobiecie pierwszej pomocy i wezwali służby ratunkowe. W oczekiwaniu na Zespół Ratownictwa Medycznego, oczyścili ranę na piszczelu i założyli opatrunek, a staw skokowy usztywnili bandażem elastycznym. Funkcjonariusze GOI ustalili również kto jest sprawcą kolizji.

Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy, ratownicy medyczni i policjanci, którzy kontynuowali działania ratunkowe. Dalsze czynności prowadzi Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X