Funkcjonariusz z Inowrocławia wygrywa swoją kolejną zawodową walkę
Od pierwszych sekund walki Śmiejkowski narzucił przeciwnikowi swoje tempo, kontrolując przebieg pojedynku i skutecznie wykorzystując przewagę siły oraz świetne przygotowanie fizyczne. W trzeciej rundzie przewaga Polaka była już tak wyraźna, że trener bośniackiego zawodnika zdecydował się przerwać starcie, rzucając ręcznik na ring.
To kolejne cenne zwycięstwo w zawodowej karierze inowrocławskiego funkcjonariusza SOK, które przybliża go do walki o mistrzowski pas oraz awansu w rankingach wagi ciężkiej. Artur Śmiejkowski od lat łączy służbę w Straży Ochrony Kolei z profesjonalnym sportem, godnie reprezentując zarówno swoje środowisko zawodowe, jak i rodzinne miasto na krajowych oraz międzynarodowych galach bokserskich.
Foto. Krzysztof Matyjewicz





