Dwa puchary dla SOK w sportach walki

Funkcjonariusze SOK zdobyli dwa puchary podczas II Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Sportach Walki o Puchar Rektora-Komendanta Akademii Wojsk Lądowych.
Autor tekstu
Straż Ochrony Kolei
Data dodania
4 grudnia 2018
Drukuj
Pobierz
Dwa puchary dla SOK w sportach walki

W Sobotę, 1 grudnia br., we Wrocławiu odbyły się II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Sportach Walki o Puchar Rektora-Komendanta Akademii Wojsk Lądowych. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych sportowców służb mundurowych w sportach walki, umożliwienie zaprezentowania poziomu swojego wyszkolenia oraz inspirowanie służb mundurowych do podnoszenia i utrzymywania wysokiej osobistej sprawności fizycznej.

W zmaganiach w Judo, Brazylijskim Ju-Jitsu oraz w zapasach w stylu klasycznym wzięli udział funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Żandarmerii Wojskowej, ABW, CBA, CBŚ, Służb Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego, Żołnierze Wojska Polskiego oraz funkcjonariusze Straż Ochrony Kolei.

Straż Ochrony Kolei reprezentowali st. str. Damian Miłowicki z Posterunku SOK w Bukownie oraz str. Patryk Lewandowski z Komendy Regionalnej SOK w Bydgoszczy.

Damian Miłowicki zdobył puchar zajmując III miejsce w Judo kat. -81 kg.

Patryk Lewandowski wywalczył III miejsce w Brazylijskim Ju-Jitsu w formule NO GI kat. -77 kg.

Na Mistrzostwa przybyło ponad 200 zawodników, każdy z nich odbył przynajmniej 3 walki. Wśród uczestników było wielu zawodników występujących na co dzień na największych galach w Polsce m.in. na KSW, co świadczy  iż rywalizacja była na najwyższym poziomie.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X