Cztery medale dla SOK w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Reprezentacja Straży Ochrony Kolei wywalczyła cztery medale na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.
Autor tekstu
Straż Ochrony Kolei
Data dodania
15 października 2018
Drukuj
Pobierz
Cztery medale dla SOK w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Zawody odbyły się w sobotę, 13 października br. na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. 140 zawodników reprezentujących polskie służby mundurowe stanęło do walki w 3 formułach kickboxingu: K1, kick-light oraz point-fighting. W tegorocznych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei zdobyli 4 medale:

Brązowy medal w formule K1 w kategorii powyżej 91 kg seniorów wywalczył strażnik Denis Gawrysiuk, funkcjonariusz SOK z Posterunku w Gliwicach.

Inspektor Artur Wołoszyn z Zielonej Góry zdobył brąz w formule Kick-light w kategorii do 84 kg weteranów.

Starszy strażnik Damian Jóźwiak, funkcjonariusz SOK z Łodzi stanął do walki w kategorii wagowej powyżej 94 kg w formule kick-light seniorów. Również z brązowym medalem

W formule point-fighting w kategorii do 84 kg seniorów brązowy medal zdobył starszy strażnik Michał Borzęcki, funkcjonariusz SOK ze Szczecina.

Celem mistrzostw było wyłonienie najlepszych sportowców służb mundurowych w kickboxingu, umożliwienie zaprezentowania poziomu swojego wyszkolenia oraz inspirowanie służb mundurowych do podnoszenia i utrzymywania wysokiej osobistej sprawności fizycznej.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X