Czterdziestolatek palił marihuanę w pociągu

Dzięki błyskawicznej interwencji łódzkich funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei w pociągu pasażerskim relacji Kraków Główny – Bydgoszcz Główna ujęto 40-letniego mężczyznę, który palił marihuanę. Dodatkowo w jego podręcznym bagażu znaleziono ,,dilerkę z zielonym suszem’’ oraz leki psychotropowe. Mieszkańcowi Nowego Sącza przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
25 lipca 2023
Drukuj
Pobierz
Czterdziestolatek palił marihuanę w pociągu

Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Łodzi patrolowali jeden ze składów pasażerskich, pociągu jadącego z Krakowa do Bydgoszczy Głównej. Podczas postoju pociągu w stacji Łódź Kaliska, przechodząc przez jeden z przedziałów zauważyli mężczyznę stojącego w drzwiach wagonu, który palił papierosa. W momencie, gdy podróżny zauważył funkcjonariuszy szybko wyrzucił niedopałek na tory. Mundurowi postanowili sprawdzić podejrzanego pasażera.

Po chwili okazało się, że dym wydobywający się z papierosa pochodzi z palonej marihuany. Dodatkowo w bagażu 40-letniego mieszkańca Nowego Sącza znaleziono jeszcze ,,dilerkę’’ z tym zielonym suszem roślinnym oraz inne leki psychotropowe. Dowody zostały zabezpieczone przez policjantów. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. Mężczyźnie postawiono zarzut nielegalnego posiadania narkotyków.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X