Agresor bez powodu zaatakował młodą kobietę

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z poznańskiej komendy regionalnej ujęli mężczyznę, który zaatakował młodą kobietę. Całe zajście miało miejsce przedwczoraj wieczorem, na terenie stacji kolejowej w Poznaniu Głównym, gdzie 27-letni agresor podszedł do schodzącej z peronu po schodach kobiety i bez jakiejkolwiek przyczyny kopał ją w dolne części ciała. Na widok funkcjonariuszy SOK mężczyzna nie był już taki hardy. Trafił prosto w ręce policjantów.
Autor tekstu
insp. Piotr Żłobicki
Data dodania
4 kwietnia 2024
Drukuj
Pobierz
Agresor bez powodu zaatakował młodą kobietę

We wtorek, 2 kwietnia br. funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Poznaniu pełniąc służbę patrolową na terenie stacji kolejowej Poznań Główny ujęli agresywnego mężczyznę który bez powodu, nagle zaatakował młodą kobietę, która schodziła z peronu piątego po schodach do tunelu.

30-letni sprawca kopał kobietę w dolne części ciała i usiłował zepchnąć ze schodów. Cały czas używał wulgarnych i obraźliwych słów w jej kierunku. Na miejsce wezwano patrol Policji. Poszkodowana 22-latka odmówiła pomocy lekarskiej.

Ujęty mieszkaniec Nowego Tomyśla został przekazany do dyspozycji funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Poznań-Wilda, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, a przede wszystkim motywy działania sprawcy. Policjanci ustalają również, czy ten sam mężczyzna jest sprawcą podobnych zdarzeń, które miały miejsce w ciągu kilku ostatnich dni na terenie dworca kolejowego w Poznaniu.

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na X